úvodní strana

Adresa: 378 53 Zahrádky č.p. 42, okres Jindřichův Hradec; Tel./fax: 384 490 051; E-mail: obec@zahradky.cz

VÍTÁ VÁS OBEC ZAHRÁDKY

listek Výtvarná dílna listek nabídka kurzů listek programové kurzy 2017

Kurz č. 7 - Textil - mramorování, monotisk a další

[ tisk ]


Základní informace (termíny, cena, volná místa...)

termín 03.06.2017
volná místa 0 (velikost skupiny - min 5, max 10 osob)
cena 750,- Kč
uzávěrka přihlášek 19.05.2017, tj. většinou 15 dnů před zahájením kurzu
uzávěrka plateb 03.06.2017, po uzávěrce obdržíte podrobné informace.
Pokud neobdržíme platbu kurzovného do uzávěrky plateb, nepovažujeme přihlášku za platnou.
přihláška na
poslední chvíli
do 01.06.2017 do 24.00 hod. a kurzovné se platí v hotovosti na místě
platba kurzovné je možné uhradit buď převodním příkazem na účet č. 31121251/0100 nebo poštovní poukázkou C. Vždy je nezbytně nutné vyplnit specifický symbol (číslo kurzu) a variabilní symbol (nejlépe rodné číslo, příp. vámi sestavené jiné desetimístné číslo). Rezervaci míst v kurzu provádíme dle pořadí došlých plateb!
storno podmínky pokud zrušíte přihlášku po uzávěrce, tj. 15. a další dny před konáním kurzu, kurzovné nevracíme. Platbu můžeme po dohodě převést na jiný kurz.
poznamka vždy 9.00 - 13.00 hod.  

Lektoři


Karla Hátleová

Lektorka paní Karla Hátleová se narodila ve znamení Raka v roce 1974. Věnuje se výtvarné tvorbě a její výuce. Od dětství pro ni bylo tvoření zábavou a odpočinkem, ale žila s názorem, že práce a zábava se nemíchají, proto vystudovala zcela jiný obor, než je cokoli spojeného s výtvarnictvím. Možnost živit se výtvarnou činností pro ni byla je krásným snem. Tvoření jí bylo vždy radostí a čerpala z něho sílu. Ve třiceti letech ji život dopřál krásnou rodinu, podporu skvělého manžela, pomoc starší dcerky a čas na mateřské dovolené s dcerkou mladší k tvoření. Díky velké důvěře a podpoře rodiny si vyplnila dávný sen a její koníček se jí stal i prací. Velice ráda vytváří věci, které si lidé mohou pro potěšení koupit a ještě větší radost má z toho, pokud může zkušenosti předávat dál.

Popis kurzu

Na kurzu se naučíte hned několik netradičních technik zdobení textilu: stíranou techniku, mramorování triček, práci s transfer tužkou, kterou se přenáší motiv ze šablony na textil, malování na textil pomocí speciálních aplikátorů barev, monotisk atd.
Nepředpokládáme žádné znalosti a dovednosti práce s textilem. Tento kurz je vhodný pro ženy a muže každého věku, ale hlavně pro maminky s dětmi.
S sebou přivezte 4 světlá trička s podílem bavlny min. 80% a vlastní fén. Pracovat budeme s textilními barvami a proto nezapomeňte na pracovní oblečení.


batika zdobená rybičkami

kočky

sitá batika s květinami

modré mramorované tričko

tričko se zvonečky stíranou technikou

růžovomodré tričko s tulipány

modré tirčko s loďkami

malování pomocí transfér tužky

pekelně se soustřeď

monotisk

malování pomocí transfér tužky
;

Stránky provozuje Obec Zahrádky      [ home ]   [ mapa stránek ]